SANDEZIA - SUCHÁ DEZINFEKCE

Sandezia - sucha dezynfekcja 1 kg
  • sleva
Dostupnost: duża ilość
Odesláno v rámci: 24 godziny
Cena: 105,88 Kč

Regular price: 129,35 Kč

105.88
The lowest price during 30 days prior to the reduction: 117,06 Kčquantity szt.

product unavailable

přidat na seznam přání
* - Povinné pole

Popis

SANDEZIA® SUCHÁ DEZINFEKCE™ je přípravek určený k dezinfekci budov pro chov hospodářských zvířat. Spolehlivě likviduje bakterie, viry, parazity a houby. Hubí mouchy a jiné druhy hmyzu v larválním stádiu, čímž výrazně redukuje jeho množství. SANDEZIA účinkuje zejména ve vlhkých místnostech. Intenzivně suší mokrou podestýlku, čímž zabraňuje přeměně močoviny na amoniak a uvolňování škodlivých plynů. Přípravek udržuje nízké pH a zabraňuje tak růstu patogenních mikroorganismů. Snižuje počet onemocnění ve stádu, nutnost používání antibiotik i náklady na léčbu. V případě výskytu infekce doplňuje a podporuje léčbu. Je vhodný k dezinfekci dopravních prostředků pro přepravu zvířat a zařízení pro výrobu krmiv. Přípravek je určen pro: prasata, skot, koně, drůbež, norky, králíky, holuby, ovce a psy.

 

POUŽITÍ:

Rovnoměrně posypte dezinfikovaný povrch jednou týdně dávkou 50 g/m2.

 

V případě, že používáme přípravek SANDEZIA poprvé, je zapotřebí první 3 dny aplikovat 50 g/m2 každý den, následně pak jednou týdně. Dezinfekci lze provádět v přítomnosti zvířat. Hrst dospělé osoby má kapacitu přibližně 50 g přípravku. Balení postačuje na dezinfekci povrchu o rozloze přibližně 80 m2.

 

Před umístěním podestýlky použijte 50-100 g/m2 přípravku (dle její výšky), následně jednou týdně posypte podestýlku množstvím 50 g/m2.

 

V případě zvýšeného rizika výskytu onemocnění je doporučena častější aplikace SANDEZIE, např. 2-3x týdně v celém kotci, především pak v blízkosti míst podávání krmiva a vody.

 

Přípravek SANDEZIA může být používán pro „suchou koupel” selat ihned po jejich narození. Podporuje a urychluje proces hojení ran a odřenin. Chrání před průjmem a onemocněními.

 

Pro dezinfekci stěn a hůře dostupných míst ve formě vodní suspenze rozpusťte přípravek v poměru 1 kg prášku na 1,5 litru vody. Spotřeba 1,5 l/15 m2 povrchu.

 

Inni klienci kupili również
Krówki - bonbóny Serowar.pl
Krówki - bonbóny Serowar.pl

58,24 Kč

Mikrobiální syřidlo tekuté
Mikrobiální syřidlo tekuté

87,65 Kč

Forma fresco
Forma fresco

5,29 Kč

Pojemnik sztywny z plombą - 280 ml
Pojemnik sztywny z plombą - 280 ml

482,35 Kč

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium