O nás

Zajišťujeme komplexní dodávky farmářských mini-mlékáren, farmářských mlékáren a domácích sýráren.

Provádíme komplexní zakázky na vybavení celých závodů i malé zakázky pro rekreační výrobce sýrů.

Působíme od roku 2012. Dodáváme klientům v Polsku a po celé Evropě.

Proč my?
- Vynikající polští výrobci sýrů, kteří získávají ceny na národních a mezinárodních festivalech sýrů, nakupují od nás

- Za posledních 8 let jsme vybavili několik desítek mlékáren

- provozujeme profesionální záruční a pozáruční servis zařízení zakoupených v našem obchodě

- garantujeme rychlé zpracování objednávky

- v našem skladu o rozloze více než 700 m2 ve Štětíně máme okamžitě k dispozici spoustu sýrů a vybavení

- nakupujeme produkty přímo od předních evropských výrobců, ne z velkoobchodů

- poskytujeme technologickou podporu, pomoc, poradenství

- Tisíce spokojených zákazníků každý rok potvrzují, že děláme svoji práci dobře

- umožňujeme nákup na splátky

serownia


 

auto

 

Naše skladové prostory

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Náš tým

 

jakub krężel

O výrobu sýrů jsem se začal zajímat v roce 2011, v posledním roce mého studia. Velice jsem se zajímal o výrobu vlastního domácího sýra, což vyústilo v první vlastní sýry. Zpočátku kilová gouda, pak druhá - již větší, 3 kg. Pak další ... Později sýr Koryciński, tvaroh, mezitím ricotta jako vedlejší produkt při výrobě sýrů ...


Tak to začalo.

Jakub Krężel

zespół

Jakub Krężel - absolvent Pomořanské lékařské univerzity, výrobce domácích sýrů s mnohaletými zkušenostmi. Vášnivý labužník, milovník zdravých a domácích produktů.

V Serowar.pl se zabývá klíčovými organizačními, propagačními a marketingovými záležitostmi. Hledá a navazuje kontakty s novými dodavateli, představuje nové produkty v nabídce. Klientům poskytuje technologické poradenství a podporuje je ve výrobě sýrů.

V soukromí táta dvou úžasných holčiček. Miluje trávení času na lodi, koupání v krásných a divokých Odrach v okolí Štětína.


Edyta Kardaszewicz - absolventka univerzity ve Štětíně, obor biologie. Miluje dobře jíst, je nadšená zdravým životním stylem, přírodními a fair trade potravinami. Je vášnivou pekařkou chleba, k čemuž využívá skutečný 100letý žitný kvásek.

Na Serowar.pl se zabývá vývojovými pracemi a udržováním kontaktů se zahraničními zákazníky a dodavateli.

V soukromí matka dvou holčiček. Je zapojená do vzdělávacího sdružení podporujícího výchovu v těsném rodičovství, upřímném a zdravém rozumu.


Magdalena Błaszyk - absolventka Pomořanské lékařské univerzity. Na Serowar.pl koordinuje laboratoř - provádí mikrobiologické testy a dohlíží na výrobu a balení biochemických přípravků.

Miluje výlety a navštěvuje stále více zemí. Jejím snem je cestovat po celém světě.


 Martyna Węsek - absolventka Technologického centra Západopomořanské univerzity - potravinářská technologie. Ve společnosti Serowar.pl je technologem - pomáhá našim klientům vyvíjet nové recepty, radí, jak vybrat správné přípravky a potravinářské přídatné látky. Zabývá se také průběžným zpracováním objednávek. Podporuje práci laboratoře.

V soukromí ráda cestuje, miluje procházky u polského moře, odkud pochází. Je nadšená pro přírodní a organickou kosmetiku.


Agnieszka Słowińska - velká milovnice čajů, kávy a bylinných výluhů nejvyšší kvality. Také společně s manželem vyrábí jedinečnou keramiku vypalovanou dřevem. V naší společnosti je odpovědná za kontinuitu výroby. Dohlíží na procesy související s dodávkami produktů pro výrobu, cukrovinky a balení.
Ve volném čase tráví čas venku. Cvičí jógu a meditaci všímavosti, ráda si užívá ticho a zvuk lesa.


  Olaf Urbaniak - absolvent Szczecinské univerzity. Ve společnosti Serowar.pl odpovídá za udržování provozu skladu. To je srdce naší společnosti. Skladem projde každý den několik desítek nebo dokonce několik set balíčků. Zde jsou dokončeny a zabaleny. Posíláme je příjemcům v Polsku a celé Evropě!

  Vášnivý milovník přírodní bylinné a ajurvédské medicíny. Velký fanoušek polské populární hudby.


 

Grzegorz Starzyński - fotbalový nadšenec, barista; vášnivý fotbalový trenér, který odpoledne pracuje s mladými lidmi. V naší společnosti odpovídá za logistiku skladu a dodavatelského řetězce. Zabývá se kontinuitou plnění objednávek a dohledem nad provozem skladu.

Ve svém volném čase rád čte dobré knihy a fandí klubovým filmům.


 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium