doprava

Vosk červený (parafín) na sýry

Dostupnost: duża ilość
Odesláno v rámci: 24 godziny
Cena: 112,50 Kč 112.50
zahrnuje 23% DPH
quantity kg

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Červený vosk není k dispozici. Přírodní vosk je však k dispozici na adrese:

https://serowar.cz/cs_CZ/p/Vosk-na-syr-parafin/75

 

Vosk červený je vyrobený z parafinu a včelího vosku, barvený pomocí vhodných aditiv.
Vosk červený se používá v mlékárenství na potahování sýřených a zrajících sýrů. Chrání před vysušením, znečištěním a mikrobům. Navíc je velmi pěkný na pohled.

 

Podívejte se na video, jak aplikovat sýrový vosk:Vosk je nedílnou součástí sýra, takže se vyplatí potáhnout sýry (zejména ty, které jsou k prodeji), protože jejich hmotnost - a tedy i cena - narostou.

 
Vosk červený obsahuje barvivo, které mu dává červenou barvu. Jedná se o 100% bezpečný produkt, který je určený pro mlékárenský průmysl. Na obrázku druhý zleva.

Vosky jsou charakteristické dobrou přilnavostí a elastičností, což umožňuje dobrou přilnavost k povrchu sýra. Tyto vosky splňují všechny požadavky a normy, aby mohly přijít do kontaktu s potravinami.

Výroba vosků na sýry se provádí v souladu s platným kodexem GMP (Good Manufacturing Practice). Výrobní proces probíhá v samostatném prostoru určeném pro tento účel a všechny použité suroviny, přísady a balení jsou předmětem speciálního systému kontroly přijetí a uvolnění do výroby. Dalším z požadavků GMP jsou také kontroly čistoty a obsahu látek v hotových výrobcích.

Kontroly vosků na sýry se dělají ve specializovaných jednotkách a týkají se hlavně obsahu WWA (polycyklické aromatické uhlovodíky), benzo(a)pyrenu, plnění normy FDA 172.886 a obsahu těžkých kovů. Výsledky testů poskytují základ pro stanovení spokojenosti nařízení (WE) 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami.

Každá část výroby sýrů prochází standartovými testy fyzikálně-chemických vlastností, v souladu s technickými podmínkami.

Na výrobu vosků byla použita příslušná potravinářská barviva. Tato barviva musí být uvedena v seznamu schválených barviv pro použití v potravinách, v souladu s požadavky směrnice 94/36/WE Evropského parlamentu a rady ze dne 30. června 1994 o barvivech používaných v potravinách (v pozměněném znění).

Naše nabízené vosky splňují požadavky a lze je bezpečně používat jako kůrky sýřených a zrajících sýrů.

 

Cena za 1 kg vosku (+/- 5%).

Související produkty

 
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl