Jogurtovač s termostatem a sklenicemi (7 ks) - 1,3 l

Dostupnost: duża ilość
Odesláno v rámci: 24 godziny
Cena: 647,06 Kč 647.06
quantity szt.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Výrobník jogurtů s elektronickým displejem a schopností upravovat čas a teplotu, nepostradatelné zařízení pro přípravu domácích jogurtů a kefírů. Sada 7 sklenic.

- Pro různé mléčné výrobky - zařízení se používá k přípravě čistého jogurtu, hustého jogurtu řeckého typu, veganského jogurtu ze sójového mléka a kefíru.
- Možnost upravit dobu přípravy - časovač umožňuje snadno naprogramovat dobu přípravy v rozsahu od 1 do 48 hodin, v závislosti na produktu, který se rozhodnete připravit.
- Nastavitelná teplota - přesný regulátor teploty umožňuje nastavit příslušnou teplotu zrání jogurtu nebo kefíru v rozmezí 20 ° C - 60 ° C a řídit proces.
- Skleněné nádoby - 7 víceúčelových skleněných nádob s víčky, ve kterých je produkt připraven a poté v nich může být skladován v chladu.
- Ekologické - použití jogurtovače snižuje množství vytvářeného plastu, do kterého jsou standardně baleny hotové jogurty a kefíry dostupné v obchodech.

Jogurt je zdravým a chutným pokrmem k snídani i ke svačině. Je vynikajícím zdrojem snadno stravitelného vápníku a má pozitivní vliv na střevní flóru. Jedná se o potravinářský výrobek, jehož konzumace se doporučuje i dětem v období intenzivního růstu. Do jogurtu stačí přidat cereálie či ovoce a vytvořit zdravý a rychlý pokrm. Je perfektní součástí prospěšného jídelníčku.

S tímto výrobníkem jogurtů je snadné vyrobit si vlastní domácí mléčné, zeleninové a kefírové jogurty. Můžete je připravit společně s dětmi. Díky možnosti nastavení doby přípravy a teploty naprogramujete provoz zařízení podle pokynů ve vašem receptu. Elektronický displej umožňuje ovládat proces zrání jogurtu. Skleněné nádoby s víčky usnadňují skladování hotového výrobku. Budete překvapeni, jak jednoduchá je výroba jogurtu. Jogurtovač se vyplatí vyzkoušet!Složení stavebnice:

- topné zařízení s termostatem a krytem

- 7 nádob s víčky (objem 180 ml)

 
Délka
26 cm
Šířka
24 cm
Výška
15 cm
Kapacita
1,3 l
Napájení
20,0 wattů
Regulace teploty
Ano
Rozsah pracovních teplot [° C]
od 20 do 60
Kontrola pracovní doby
Ano
Rozsah pracovní doby [h]
1 až 48

Související produkty

Inni klienci kupili również
Jogurtovač Yogurella 621
Jogurtovač Yogurella 621

523,53 Kč

szt.
Chlorid vápenatý
Chlorid vápenatý

23,53 Kč

 Domácí jogurtovač s nastavením teploty 1,5 l
Domácí jogurtovač s nastavením teploty 1,5 l

941,18 Kč

szt.
MSE - startovací kultura (bakterie)
MSE - startovací kultura (bakterie)

117,65 Kč

Černucha semeno
Černucha semeno

64,71 Kč

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium