Před-lis PRP-R

Dostupnost: Wycena indywidualna
Cena: 0,00 Kč 0.00
quantity szt.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Víceúčelový stroj PRP-R je určen k přijímání sýrové hmoty, odvádění syrovátky, předlisování stlačeným vzduchem, ručnímu krájení sýrové hmoty na požadované sýrové bloky a lisování hmoty do sýrařských forem. Vyznačuje se širokou škálou použitelnosti - je vhodný pro výrobu polotvrdých a tvrdých sýrů v menších dávkách, výrobu měkkých sýrů, odkapávání syrovátky atd.

 

pre-prasa

JEDNA JEDNOTKA PRO ZPRACOVÁNÍ SÝROVÉ HMOTY
Sýrová hmota se vyrábí v sýrařských kotlích, pasterizačních zařízeních, kádích a tancích. Dalšími fázemi výroby sýra jsou dehydratace, předlisování, krájení a lisování. Pro všechny tyto procesy potřebujete pouze jedno zařízení - před-lis PRP-R, který je univerzální jednotkou pro zpracování sýrů.

 

pre-prasa
NASTAVITELNÉ ZAŘÍZENÍ PRO FORMY NA SÝR
PRP-R má možnost přizpůsobit se (A) velikosti bloku sýra pomocí pohyblivé odkapávací mřížky, dále má možnost přizpůsobit se lisovacím bodům (B) a tlaku předlisování a lisování sýrové hmoty (segmentové odkapávací desky, pohyblivé můstky s válci) a má možnost přizpůsobit se konečné velikosti (C) bloků sýra pomocí připojeného nastavitelného nože.

pre-prasa
LEHKÁ FYZICKÁ PRÁCE A ERGONOMIE
Výzkumný a konstrukční tým společnosti Plevnik vytvořil PRP-R a jeho příslušenství s ohledem na ergonomii a lehkou fyzickou práci. Odnímatelné součásti jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje. Všechny úkony lze s PRP-R provádět v pohodlných, ergonomických polohách těla - příznivých pro páteř a přirozené držení těla. Maximální pracovní výška splňuje ergonomické normy.

pre-prasa
AUTOMATICKÉ ŘÍZENÍ TLAKU
Automatizace šetří čas a zajišťuje stálou kvalitu sýrů. Přesné časy lisování při stejných tlacích - zajištění stejně kvalitních výsledků od dávky k dávce. Nastavte tři různé tlaky se třemi ručními ovladači pro každý tlak a jednoduše nastavte dobu trvání (TIME 1,2,3), proces se spustí a zastaví pomocí ovladače. Lze uložit až 4 různé programy.

 

 

pre-prasa
ŘEŠENÍ, KTERÉ ŠETŘÍ PENÍZE, MÍSTO A ČAS
Ušetříte peníze, místo i čas, protože vám bude stačit pouze jedna jednotka (PRP-R) pro vaši mlékárnu. PRP-R zahrnuje všechny nezbytné procesy po tepelném zpracování. 

 

Podívejte se na video:

 

 

Inni klienci kupili również
Ovocná náplň - ostružina, BIO, ekologická, 3 kg
Ovocná náplň - ostružina, BIO, ekologická, 3 kg

658,82 Kč

szt.
Síťka na uzení sýrů - 3 m
Síťka na uzení sýrů - 3 m

47,65 Kč

szt.
Skleněná láhev 0,3 l (balení po 20ks)
Skleněná láhev 0,3 l (balení po 20ks)

211,76 Kč

szt.
Lipáza - 10 g (na 100 l mléka)
Lipáza - 10 g (na 100 l mléka)

29,41 Kč

szt.
Termo koš (na mléko, jogurt, sýr a další)
Termo koš (na mléko, jogurt, sýr a další)

175,29 Kč

Nerezová nádoba na potraviny
Nerezová nádoba na potraviny

167,65 Kč

Bradley Smoker Orginal  - elektrická udírna
Bradley Smoker Orginal - elektrická udírna

17 647,06 Kč

szt.
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium