ET BOX - stohovatelná otočná nádoba, 300 litrů

Dostupnost: na wyczerpaniu
Odesláno v rámci: 24 godziny
Cena: 3 755,88 Kč 3755.88
quantity szt.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Profesionální nádrže se již řadu let používají v potravinářském průmyslu - v mlékárenském, masném, ovocnářském a zelinářském sektoru a dalších. Jsou ideální pro skladování potravin, koření nebo míchání produktů.

Skvěle se hodí jako nádrž na mléko, syrovátku atd. Perfektní i na solný roztok na solení sýrů. Jsou vhodné i jako nádrž na mytí a dezinfekci sýrových forem a dalšího vybavení a příslušenství - např. na kyseliny a zásady.


Charakteristiky

- Stohovatelné (jeden do druhého), stohovatelné i s krytem
- Použitelné také na vysokozdvižné a paletové vozíky
- Odolný vůči většině chemikálií a organických látek
- Snadné čištění díky hladkému povrchu
- Bezpečné pro potraviny, vyhovující HACCP

Vnější rozměry: 120 x 78 x 63 cm
Vnitřní rozměry: 112,5 x 69 x 50,5 cm
Hmotnost: 17,7 kg
Nosnost: 250 kg
Barva: světle šedáPopis
Velkokapacitní plastové kontejnery jsou nepostradatelným vybavením pro interní i externí logistiku v potravinářském průmyslu a mnoha dalších odvětvích. Kontejnery výrazně šetří jak prostor, tak náklady. Jedním z nich je Economic Transport Box. Díky svému optimalizovanému stohovacímu systému nabízí tento stabilní 300litrový stohovací kontejner více než jen snadné a bezpečné stohování. Při zanořování prázdných nádob ušetříte až 70 % místa.

Nový kontejner Craemer nabízený pod názvem Economic Transport Box - zkráceně ET Box - byl vyroben z vysoce kvalitního polyetylenu určeného pro styk s potravinami a vyrobený ve formě monobloku, v souladu se standardem HACCP. Objem nádoby je 300 litrů, váží 17,7 kg a její rozměry (vnější) jsou: 1200 mm na délku, 780 mm na šířku a 630 mm na výšku. ET Box je rozměrově stálý v rozsahu teplot od -30 do +40°C a krátkodobě do 90°C. Je odolný vůči většině chemikálií a čisticích prostředků. Bezešvá konstrukce a hladké vnitřní plochy nádoby usnadňují její mytí a sušení.


Bezpečné a efektivní stohování
Optimalizovaný systém stohování zaručuje jednoduchost a efektivitu manipulace s ET Boxem z hlediska zakládání a stohování. Při stohování zajišťují speciálně profilované plochy v horní části kontejneru bezpečnou polohu čtyř stabilních vnějších nohou. Stačí otočit ET Box o 180°, aby bylo možné kontejnery pohodlně a prostorově skládat jeden do druhého, což zvyšuje efektivitu logistiky při přepravě a skladování prázdných kontejnerů. To ušetří až 70 % místa. Výška stohu pro srovnání: Čtyři stohované ET boxy (2445 mm) odpovídají 14 zasouvatelným kontejnerům (2450 mm). Stohování je extrémně snadné díky speciálním žebrům na zkosených dlouhých stranách; což navíc zajišťuje vysokou stabilitu stěn kontejneru. Úzká obdélníková žebra vyztužují okraje po obvodu nádoby a jejího těla; ta tak získá další opěrný bod.

Koncept kontejneru ET Box je doplněn o integrovaný otvor na transportér v horní liště kratších stran, která umožňuje volitelnou instalaci RFID transportérů. Pole pro tisk poskytují prostor pro personalizovaný logotyp, popis nebo číslování.

 

Chcete nakoupit větší množství? Napište nám, cenu dopravy spočítáme individuálně.

Kompletní katalog Craemer je k dispozici ke stažení níže - pokud máte zájem o další produkty z nabídky Craemer, kontaktujte nás.

Inni klienci kupili również
Ochranná pasta (nátěr - polyacetát)
Ochranná pasta (nátěr - polyacetát)

29,41 Kč

Vosk červený (parafín) na sýry
Vosk červený (parafín) na sýry

141,18 Kč

kg
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium