Nanofólie na balení hermelínu, sýru, másla i tvarohu (100 ks.)

Dostupnost: wycofany z oferty
Cena: 197,65 Kč 197.65
quantity szt.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Výrobci z celého světa neustále hledají nová řešení obalů, díky nimž bude produkt vynikat na polici v obchodě, které prodlouží trvanlivost produktu a sníží náklady společnosti. Bosger vytvořil zcela nový ekologický materiál - "Nanofolia". Jedná se o spolehlivé obaly na máslo, margarín, pomazánky, tvaroh, sýr, čokoládu, zmrzlinu a další.
"Nanofolia“ bude lepší, levnější a ekologičtější náhradou za laminované folie.


    Funkce:
- Dlouhá životnost
- Prodlužuje trvanlivost produktu
- Odolná proti mastnotě a vlhkosti
- Obrana proti UV záření
- Má reprezentativní vzhled
- Organická

„Nanofolia“ je dobrou náhradou laminované folie. Při balení másla a margarínu můžete ocenit její kvalitu a vlastnosti - nelepí se na výrobek a je odolná vůči roztržení i při řezání produktu nožem. Kromě toho je to biologicky rozložitelný a ekologicky bezpečný materiál, protože ve svém složení obsahuje až 70% minerálů.

Rovněž stojí věnovat pozornost vysoce resistentním vlastnostem "nanofolie" - je odolná proti slunečnímu záření, udržuje teplotu baleného produktu, dobře drží tvar a má reprezentativní vzhled.
Staňte se jedním z předních zpracovatelů, kteří začnou prodávat své zboží v inovativním balení a učiní první krok k nahrazení tradičních obalových materiálů za lepší alternativu!
 
Rozměry listu: 30 x 30 cm
Tloušťka: 0,06
Povrch: hladký, bez potisku, mírně lesklý, šedo-stříbrný, elegantní
Balení: 100 listů
 


Nabízíme trvalou spolupráci. Můžeme vyrobit jakoukoli velikost, v listech nebo v roli. Je také možné vyrábět balíčky s individuální grafikou.
U větších objednávek nabízíme nižší ceny.

Související produkty

Inni klienci kupili również
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium